درباره آترینا دکتر

آترینا دکتر پلتفرم مشاوره پزشکی و روانشناسی به صورت آنلاین برای دسترسی هرچه بهتر تمامی ایرانیان در سراسر دنیا می باشد . آترینا دکتر با فراهم نمودن بستری امن به صورت 24 ساعته با مشاوره آنلاین متنی ، تلفنی و تصویری توانسته ارتباط بین صدها هزار پزشک توانمند ایرانی را با میلیون ها کاربر در سراسر دنیا ایجاد نماید.

شماره تلفن شما در دسترس پزشک یا دیگر کاربران قرار نخواهد گرفت و ارتباط شما در آترینا دکتر یک ارتباط امن خواهد بود.

گردشگری سلامت در آترینا دکتر

شما در آترینا دکتر می توانید جهت دریافت جراحی های خود در دیگر شهرهای ایران زیر نظر مجرب ترین پزشکان با استفاده از خدمات پشتیبانی و گردشگری آترینا دکتر به سلامت سفر کنید و خدمات درمانی خود را دریافت نمایید و از جاذبه های دیدنی آن شهر لذت ببرید.

 

مشاوره آنلاین پزشکی در آترینا دکتر

شما به کمک مشاوره پزشکی آنلاین آترینا دکتر می توانید با متبحرترین و مجرب ترین پزشکان در حوزه های متخصص گوارش ، متخصص مغز و اعصاب ، متخصص زنان ، متخصص پوست ، مو و زیبایی ، متخصص داخلی ، متخصص ریه ، متخصص عفونی ، متخصص اورولوژی ، متخصص بیهوشی ، متخصص گوش و حلق و بینی ، دندانپزشکی و دیگر رشته ها مشاوره بگیرید . شما در آترینا دکتر می توانید تصویر آزمایشات ، مدارک پزشکی خود را برای تفسیر و روئیت جواب آزمایش به پزشک خود ارسال نمایید .

مشاوره آنلاین روانشناسی در آترینا دکتر

شما به کمک مشاوره روانشناسی آنلاین آترینا دکتر می توانید با مجرب ترین مشاوران ازدواج ، روانشناسی ، خانواده ، کودک ، شخصیت و دیگر رشته ها بهرمند شوید.

 

پشتیبان آترینا دکتر

شما در آترینا دکتر با انتخاب هریک از پکیج های پشتیبانی درمان میتوانید یک همیار آنلاین درمان برای اعمال جراحی خود داشته باشید تا دیگر نگران مراقبت های پس از عمل نباشید